sobota, 17 grudnia 2011
Chcę reaktywować blooga :D
Muszę redaktorki znaleźc <3 Jak jesteś chętna, napisz do mnie na stardoll "KisekMe" :D:D:D:D
wtorek, 7 czerwca 2011
odchodzę !
kurde dosyć mam tego ! olka pisz coś hmm.. będziesz musiała ja odchodzę:( niestety ale mam niedobór czasu na bloga . przepraszam za kłopot i dziękuje za możliwość pisania :)
X.O.X.O. papa :) zuzia6172
X.O.X.O. papa :) zuzia6172
czwartek, 26 maja 2011
nowość
postanowiłam (niestety jeszcze bez zgody właścicielki ) poprowadzić nowy cykl o nazwie "nieudane covergirl". Pierwszy post o tym temacie zamieściłam w poprzedniej notce.
o zgrozo!!!!
uuuu.... no dobra.. ale czy wy wierzycie że ona ma 16 lat !?!?!?!!?
wtorek, 24 maja 2011
poniedziałek, 23 maja 2011
beach villa już jest !!
więc beach villa już jest ! każdy z nas po zalogowaniu otrzymał taką wiadomość
możemy ją kupić za 199 sd. troszkę sporo ;) ale będzie jeszcze drożej :P no a tak to wygląda;
możemy ją kupić za 199 sd. troszkę sporo ;) ale będzie jeszcze drożej :P no a tak to wygląda;
Dziwne.?
Czy tylko mnie wydaje sie dziwne, że Stardoll już nie jest takie same.?
Dlategoteż (jest takie słowo?) Mam focha.!
Strajkuje po prostu.!
Ale jak dodałam kilka pooostów temu, kogo to obchodzi.?
piątek, 20 maja 2011
Nudziaki...
Nudziło mi się, więc zaczęłam eksperymentować z make-up u znajomych, a oto efekty :
(modelka-martuchna1255)
Nowe ?
Pojawił się nowy sklep o nazwie Rivera... ciuchy świetne :) Co 2 sukienka mi się podoba :) No dobra... ale są minusy więc rzeczy są dla ss znaczy większość ;)
Dawno nie pisałam...
Dawno nie pisałam. bo mam urwanie głowy z końcem roku, a to już gimnazjum nadchodzi :)
Ale kogo to obchodzi ?
Moja współredaktorka chyba umarła, bo w ogóle nic nie pisze, a ja już pomysłów nie mam !
I znowu, kogo to obchodzi ?
. Mam dzisiaj lenia, bo jest 30°C.
Tak wiem, wredna jestem, zdarza się :)) !
sobota, 14 maja 2011
konkurs!
Otóż: konkurs jednak się odbędzie :) nNagroda to 40sm i 40 sm (dla dwóch osób) Pytanie to ; jak się nazywa i ile kosztuje ta sukienka ? ::
metamorfoza purpernikiel8
oł jeeeaa!! tak.. tajemniczo super ;) przynajmniej dla mnie :) ja lubię odważne makijaże- a to jest taki. może trochę nierówny ale jest taki fajny że to nie rzuca się w oczy :)
u mnie wszystko widać. użyłam jasną kredkę pod oko, czarny cień, niebieski w kąciku i niebieski eyeliner u dołu oraz brzoskwiniową (?) pomadkę z luxe
ojejku suuuuperrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!
no i dobrze :) dużo tego :P podoba mi się pasuje do makijażu.
u mnie wszystko widać. użyłam jasną kredkę pod oko, czarny cień, niebieski w kąciku i niebieski eyeliner u dołu oraz brzoskwiniową (?) pomadkę z luxe
ojejku suuuuperrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!
no i dobrze :) dużo tego :P podoba mi się pasuje do makijażu.
konkurs!
Konkurs odwołany, ponieważ nie zaakceptowała go KissekMe
czwartek, 12 maja 2011
dobra tego mam dość pisałam że starmonety są fajne ale... nie są!!kurde przesada w starbazarze rzeczy są NIE DLA WSZYSTKICH POWYŻEJ 500 STARPUNKTÓW!!!! wchodzę do starbazaru i patrze że tam są rzeczy za sp i sm :( no dobra jeśli was też to dołuje piszcie petycje której link został zapisany kilka notek temu :)
Oł matko !!
Czy tylko mi sie wydaje, że te starmoenty są pojeane ?
Wkurzające jest to, że 30 min ślęczałam i je zarabiałam i wiecie na co mnie było tylko stać?
Na jakieś badziewne bransoletki srebrne !
Tu macie petycje :
stardoll-strajk.blogspot.com
Podpiszcie sie pod nia, jeżeli was też one wkurzają !!
środa, 11 maja 2011
starmonety!
Starmonety to nowa waluta stardoll. Jest według mnie fajniejsza, ponieważ 1 sd to 10 sm (starmonet), dlatego wszystko w starplazie jest takie drogie (oprócz rzeczy dla ss) jest również więcej sposobów na zarabianie- aż 20!! Stardolary to waluta dla ss a starmonety dla wszystkich :) W każdej chwili osoby które były chociaż raz SS mogą wymienić stardolary na starmonety ;) Stardolary zwykłych członków zostaną wymienione same :) Ale ja miałam 33 sd gdy wymieniałam je na sm mam 299- zabrali mi 31 stardolarów :(
zuzia6172
poniedziałek, 9 maja 2011
Reklama
Wprowadzam coś takiego jak reklamy :)
Reklama kosztuje 5 sd.
Zgłoszenia przyjmuje w ks, lub tutaj, w komentarzu .
Starpunkty
100 starpoints - doniczka, krzesło, stół, obraz
200 starpoints - obraz z psem, rama, dywan, fryzura
300 satrpoints - 4 zegary na ścianę
400 starpoints -zegar, szafa, kwiaty na ścianę, fryzura
500 starpoints - dziura z myszką, konewka, poduszki, elf
600 starpoints - łóżko, wodospad, muszelka , fryzura
700 starpoints - balkon, okno, chmurka, elf
800 starpoints - bąbelki,neonowe gwiazdy ,serca, fryzura
900 starpoints - okno, tęcza, słonce, fryzura
1000 starpoints - elf, wnętrze pokoju
1250 starpoints = gwiazdki , fryzura
1500 starpoints = motyle, glitter
1750 starpoints = coś z oknem, fryzura
2000 starpoints = wnętrze, fryzura
2500 starpoints = ważka, staw rybny
3000 starpoints = wnętrze ,elf
3500 starpoints =słoń, fryzura
4000 starpoints = wnętrze, fryzura
4500 starpoints = wnętrze, skrzydła
200 starpoints - obraz z psem, rama, dywan, fryzura
300 satrpoints - 4 zegary na ścianę
400 starpoints -zegar, szafa, kwiaty na ścianę, fryzura
500 starpoints - dziura z myszką, konewka, poduszki, elf
600 starpoints - łóżko, wodospad, muszelka , fryzura
700 starpoints - balkon, okno, chmurka, elf
800 starpoints - bąbelki,neonowe gwiazdy ,serca, fryzura
900 starpoints - okno, tęcza, słonce, fryzura
1000 starpoints - elf, wnętrze pokoju
1250 starpoints = gwiazdki , fryzura
1500 starpoints = motyle, glitter
1750 starpoints = coś z oknem, fryzura
2000 starpoints = wnętrze, fryzura
2500 starpoints = ważka, staw rybny
3000 starpoints = wnętrze ,elf
3500 starpoints =słoń, fryzura
4000 starpoints = wnętrze, fryzura
4500 starpoints = wnętrze, skrzydła
______fashion
czwartek, 5 maja 2011
hejaa!
Jestem zuzia mam 11 lat na stardoll jestem zuzia6172. gram na gitarze. jestem "miła" (hehe) i pomocna (:P). słucham rap, reage, trochę popu i yy.. wiele innych stylów muzyki (?). na stardoll jestem od niedawna ale myślę ze sobie radzę. :DDr
Metamorfoza zuzia6172
Przed:
Dla mnie za dużo wszystkiego :) Buty wyglądają fajnie, ale te ubrania na górze to bym ograniczyła. A propos,
ile tu jest łącznie ciuchów na kupce??
Moja ocena : 5/10
Po:
środa, 4 maja 2011
wtorek, 26 kwietnia 2011
Ważna wiadomość.
Potrzebuje REDAKTORKI !!!
Musi być miła i wiedzieć co i jak się robi na blogu, np. metamorfozy. Musi mieć styl podobny do mojego.
sobota, 23 kwietnia 2011
Metamorfoza MizHana
Ubranie Przed:
No wygląda trochę dziwnie. Jak stara baba (bez obrazy).
Moja ocena: 3/10
Po:
Teraz lepiej :)
Make up, przed:
Masakra. Nie maluje sie do brwi! Wygląda to okropnie.
Po:
wtorek, 19 kwietnia 2011
poniedziałek, 18 kwietnia 2011
Gazeta "Stardollar"
Okropnie mi się nudziło, wiec stworzyłam coś takiego (Modelka- purpernikiel8)
Byłaby lepsza grafika, ale robiłam na swoim kompie, a to jest grat :))
Obiecuje, że następnym razem będzie ładniej :)
poniedziałek, 11 kwietnia 2011
Metamorfoza ila141
Przed:
Wszystako jest tak jakby z "innej bajki". Góra, czyli bluzka i spódnica pasują, ale ta kamizelka i buty ta niewypał. Też podobają mi sie buty, ale jak dla mnie, to za wysokie :))
Po:
Nie jestem zachwycona efektem. Nie mogłam znależć pasujacych butów. I nie jestem przekonana co do tej kokardy :)]
Make-up
Przed:
Od razu, gdy cię zobaczyłam, skojarzyłam cie z serialem "dlaczego ja". Nawet nie wiem dlaczego xdd.
Ogólnie fajnie, ale proporcje na twarzy sa troche dziwne. Do make-up nie mam zastarzeżeń.
Po:
Moja kolezanka (pozdro dla Olcii) powiedziała mi żeby nie malowac do brwixdd Nie wiem co to ma do twojego make-up, ale to mi wyszło :))
piątek, 8 kwietnia 2011
Metamorfoza purpernikiel8
Tą metke zrobi moja ''praktykantka'' Ania. Ona się dopiero uczy więc jakby coś jej nie wyszło to ja poprawie :))
Przed:
Jak dla mnie zbyt ''dorośle'', a jeżeli tak miało być, to buty na niskim obcasie tu pasują i za dużo falbanek.
Moja ocena:5/10
Po:
Mi się podoba. Teraz jest duzo bardziej młodzieżowo ;p
Make-up
Przed:
No comment !!
Moja ocena:2/10
Po:
Te brwi są okropne !
Metamorfoza mucka7
Przed:
Fajnie to wszystko wygląda, ale te buty tu nie pasują. Ja bym dała jakieś sandałki.
Moja ocena: 7/10
Po:
Teraz wszystko jest zgrane i ładne ))
Make-up:
Przed:
Dla mnie troche za dużo wszystkiego :)
Po:
Teraz wszystko jest okk.
czwartek, 7 kwietnia 2011
"Tanio i ładnie" dla Emki-Selenki
Przed:
Bluzka Pretty in Pink-9sd
Spodnie Basic- 4sd
Buty tingeling-2sd
Żakiet Disou-6sd
Szalik Disou-4sd
Razem:25sd
Po:
"tanio i ładnie " dla noeli26
Przed:
Wyglądasz jak Barbie.
Kurtka Elle- 50 sd
Sukienka kohl's-10sd
Rajstopy Disou- 2sd
Buty Fudge-4sd
Razem :66sd
Po:
Spudnica Volie- 5sd
Bluzka na ramiączka Otto-4sd
Bluzka 3/4 Otto-7sd
Buty Darmowe-0sd
Naszyjnik Fallen Angel- 3sd
Branzoletka Disou-0sd
Razem : 19sd
Po:
Tanoi i ładnie
Na moim blogu wprowadzam coś w stylu " tanio i ładnie". Z tanich ciuchów będe tworzyła odlotowe stroje. Wystarczy sie zgłosiś u mnie na profilu na stardoll" Kissekme" a zmienie waszą dolkę i to bez hasła :))
poniedziałek, 7 marca 2011
Błąd?
W StarPlazie pojawiła się kurtka, nawet ładna ( jak dla mnie) za 0 sd tylko dla ss.
Mam złą wiadomość! Ci którzy jej nie kupili, już raczej nie zechcą jej :) Teraz Admini poprawili błąd i kosztuje ona 14 sd!
niedziela, 6 marca 2011
Konkurs z ngrodami!!
Jest taki mały konkurs na MissStardoll czyli najładniejsza według mnie i moich znajomych :)
Zgłaszacie się u mnie w księdze gości na stardoll ( KissekMe ) lub na moim gg: 32648530
Naprawdę się opłaca! Będą nagrody za 1 i 2 msce.
Konkurs trwa do 9 marca, więc jest niewiele czasu.
Powodzenia!
Metamorfoza michalka1996
Przed:
Masz fajny styl ale ta bluzka z angielską flagą ty nie pasuje :) Brakuje mi tutaj jakiegoś różu lub mocniejszej czerwieni. Buty mi się podobają, więc je zostawię.
Moja ocena: 8/10
Po:
Dałam tutaj tą fajną spódniczkę. Szukałam czegoś, co by sie wyróżniało i znalazłam tą kurtkę :)
Make-up
Przed:
Fajny kolorowy make-up. Wszystko praktycznie tu pasuje, tyle, że ja nie przepadam za kolczykami na wargach itp. (tylko na uszach wskazane)
Po:
Dałam tutaj różne odcienie fioletu. Myślę, że ci się spodoba :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)

















































