poniedziałek, 7 marca 2011

Fryzury za starpunkty

Dam wam fotki fryzur za starpunkty:
Dla mnie fajne są: 8, 10, 12 i 14, a dla was?? :P

Błąd?

W StarPlazie pojawiła się kurtka, nawet ładna ( jak dla mnie) za 0 sd tylko dla ss.

Mam złą wiadomość! Ci którzy jej nie kupili, już raczej nie zechcą jej :) Teraz Admini poprawili błąd i kosztuje ona 14 sd!

niedziela, 6 marca 2011

Konkurs z ngrodami!!

Jest taki mały konkurs na MissStardoll czyli najładniejsza według mnie i moich znajomych :)
Zgłaszacie się u mnie w księdze gości na stardoll ( KissekMe ) lub na moim gg: 32648530
Naprawdę się opłaca! Będą nagrody za 1 i 2 msce.
Konkurs trwa do 9 marca, więc jest niewiele czasu.
Powodzenia!
 Zgłoszeni:
- michalka1996
-Jagodaeeeeeee
-MizHana
-Doberman..


-styczniowa


-MissNicolcia

Metamorfoza michalka1996

Przed:

Masz fajny styl ale ta bluzka z angielską flagą ty nie pasuje :) Brakuje mi tutaj jakiegoś różu lub mocniejszej czerwieni. Buty mi się podobają, więc je zostawię.
Moja ocena: 8/10
Po:
Dałam tutaj tą fajną spódniczkę. Szukałam czegoś, co by sie wyróżniało i znalazłam tą kurtkę :)
Make-up
Przed:
Fajny kolorowy make-up. Wszystko praktycznie tu pasuje, tyle, że ja nie przepadam za kolczykami na wargach itp. (tylko na uszach wskazane)
Po:

Dałam tutaj różne odcienie fioletu. Myślę, że ci się spodoba :)




Metamorfoza....

Lasencja1999

Przed:
Jak dla mnie to za ciemne i te buty....
Po:
Dodałam troche koloru, myślę że fajnie :)

Make-up


Nie podoba mi sie ogólnie.

Po:

Tak dużo lepiej :)








sobota, 5 marca 2011

Metamorfoza purpernikiel8

Przed:

Moja ocena: 6/10

Po:



Gotka12354 metamorfoza

Przed:


Sory, ale nie przepadam za emo ani za żadnym ' ciemnym ' stylem.
Moja ocena: 4/10

Po:


Troche sie nameczyłam, wybierając ciuchy, bo starałam sie nie dawać ciemnych. Ale sie nie powiodło.

Make-up
Przed:






Nic nie bede mówić.
Moja ocena: 2/10

Po:


Ciesze sie, że w końcu widać twoją twarz! Masz idealne rysy!


Metamorfoza miss_solinq

Przed:


Ogólnie fajnie, tylko z tymi ciastkami coś nie tak ;p
Moja ocena: 6/10

Po:

Teraz wyglądasz dużo lepiej. dodałam troche urozmaicenia do stroju ;p

Make-up
Przed:


Troche tradycyjnie {biały i czarny}

Po:


Jak widać postawiłam na zieleń  i rozjaśniłam włosy. Wyglądasz dużo lepiej.




czwartek, 3 marca 2011

Metmorfoza martuchny1255

Martuchna1255
Przed:

Ja cie nie rozumiem. Masz tyle fajnych ciuchów i wybierasz te najnormalniejsze ?! 
Moja ocena :  7/0

Po:


Nie mam nic o tym do powiedzenia. Po prostu tak dużo lepiej ;pp

Make-up
Przed:


Tak tradycyjnie... Białt i czarny może i są mogne, ale chcyba nie chcesz wyglądać przeciętnie??

Moja ocena: 6/0

Po:


Dużo lepiej tak wyglądasz. Tak z ' pazurem ' a nie przecietnie ;p







Metamorfoza anusia12_10

Anusia12_10 (bez make-up)

Przed:


Dla mnie troche za bardzo mrocznie, nie podoba mi się ten pasek.
Moja ocena: 8/10

Po:


Zrobiłam coś nadal z ' pazurem ' ale bardziej podchodzi pod ' elegant '


Metamorfoza MissNocolcii

MissNicolcia
Przed:

Mi sie wydaje, że masz zbyt ' mdły '  strój. Znaczy, że jednolity xdd
Moja ocena: 7/10

Po:


Masz tyle ciuchów, że nie mogłam się zdecydować xdd
Dałam ' mocny akcent ' czyli czerwoną spódnice i czarne dodatki ;pp

Make-up
Przed:


Troche za' sweet ' make-up. I na przyszłość nie dawaj tak mocnych policzków.
Moja ocena: 5/10

Po:


Strasznie trudno było malować to przymknięte oko ;pp




środa, 2 marca 2011

Metamorfoza Miss-Ewelina3

Misss-Ewelina3
Przed:


Fajnie, ale mieszanie adidasów i eleganckich (prawie) ciuchów to dziwne połączenie xdd. Ten ' papieros ' w ręku to tez nie jest dobry wybór.
Moja ocena: 7/10

Po:


Ten styl dożo bardziej mi sie podoba. Niby elegancko ale jednak na luzie. Naprawde fajnie ci w takich ciuchach.  

Make-up przed:

Fajnie, ale dla mnie troche za jasny. 
Moja ocena: 9/10

Po:



Ograniczyłam trochę kolory, dałam róż i fiolet. Nie dawałam żadnych sztucznych rzęs. Myślę, ze udało mi się ;pp



Metamorfoza Karolki 766 ( na wieczór)

Karolka766 zażyczyła sobie metke ' na wieczor ', więc oto ona:
Przed:


No dla mnie to (bez obrazy) okropnie. Bez komentarza.
Moja ocena: 3/10

Po:

Zrobiłam to troche skromnie, bo nie lubie długich sukni. Są ' delikatne ' buciki i sukienka czyli ' mocny akcent '


Make-up:


Tak troche dziwnie. Najbardziej dziwia mnie kolczyki na włosach a nie na uszach xdd
6/10

PO:


Zrobiłam cie troche bardziej ' elegancko '. Mi sie podoba, chociaż musisz zainwestować w kosmetyki ;pp




Metamorfoza purpernikiel8

Purpernikiel8
Przed:


Bardzo fajny masz styl, ale jak dla mnie trochę za dużo. Ciuch jest fajny, ale z tymi naszyjnikami lekka przesada.
Moja ocena: 6/10
Po:


Troche lepiej, ale mi tak średnio wyszło xdd. Próbowałam zbliżyć się do twojego stylu ;pp

Make-up przed:


Podoba mi się jedynie to fryzura i kokarda.
Moja ocena: 5/10
Po:

Od razu mówi, nigdy nie miałam talentu do make-up. Mój make -up jest trochę taki w  stylu 'elegant'. Ograniczyłam dodatki bo to trochę głupio wygląda.



wtorek, 1 marca 2011

Początki...

Załozyłam tego bloga z nudów. Będzie na nim duzo gfajnych rzeczy typu gazetki ze świata stardoll lub różne nowinki. Zachęcam do czytania ;pp