czwartek, 26 maja 2011

nowość

postanowiłam (niestety jeszcze bez zgody właścicielki ) poprowadzić nowy cykl o nazwie "nieudane covergirl". Pierwszy post o tym temacie zamieściłam w poprzedniej notce. 

o zgrozo!!!!


ojejku !! to straszne.... no dobra zacznę od początku...dzisiaj jak co dzień wchodzę na stardoll i patrzę na covergirl. Przestraszyłam się jej makijażu ałć !! sami popatrzcie
uuuu.... no dobra.. ale czy wy wierzycie że ona ma 16 lat !?!?!?!!?

poniedziałek, 23 maja 2011

beach villa już jest !!

więc beach villa już jest ! każdy z nas po zalogowaniu otrzymał taką wiadomość
możemy ją kupić za 199 sd. troszkę sporo ;) ale będzie jeszcze drożej :P no a tak to wygląda;

a takie tam :P

stworzyłam stylizację ;) myślę że jest fajna ale sami oceńcie :)

Konek do Stardoll zawsze nowości


Tak, wiem, mam talent i jestem skromna :)
E.. taki żarcik. 
Mam nadzieje, ze sie spodoba

Dziwne.?

Czy tylko mnie wydaje sie dziwne,  że Stardoll już nie jest takie same.?
Dlategoteż (jest takie słowo?) Mam focha.!
Strajkuje po prostu.!
Ale jak dodałam kilka pooostów temu, kogo to obchodzi.?

piątek, 20 maja 2011

Nudziaki...

Nudziło mi się, więc zaczęłam eksperymentować z make-up u znajomych, a oto efekty :


(modelka-martuchna1255)



Nowe ?

Pojawił się nowy sklep o nazwie Rivera... ciuchy świetne :) Co 2 sukienka mi się podoba :) No dobra... ale są minusy więc rzeczy są dla ss znaczy większość ;) 

Dawno nie pisałam...

Dawno nie pisałam. bo mam urwanie głowy z końcem roku, a to już gimnazjum nadchodzi :)
Ale kogo to obchodzi ? 
Moja współredaktorka chyba umarła, bo w ogóle nic nie pisze, a ja już pomysłów nie mam !
I znowu, kogo to obchodzi ?
. Mam dzisiaj lenia, bo jest 30°C.
Tak wiem, wredna jestem, zdarza się :)) !

sobota, 14 maja 2011

konkurs!

Otóż: konkurs jednak się odbędzie :) nNagroda to 40sm i 40 sm  (dla dwóch osób)  Pytanie to ; jak się nazywa i ile kosztuje ta sukienka ? ::

metamorfoza purpernikiel8

oł jeeeaa!! tak.. tajemniczo super ;) przynajmniej dla mnie :) ja lubię odważne makijaże- a to jest taki. może trochę nierówny ale jest taki fajny że to nie rzuca się w oczy :)
u mnie wszystko widać. użyłam jasną kredkę pod oko, czarny cień, niebieski w kąciku i niebieski eyeliner u dołu oraz brzoskwiniową (?) pomadkę z luxe
ojejku suuuuperrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!
no i dobrze :) dużo tego :P podoba mi się pasuje do makijażu.

konkurs!

Konkurs odwołany, ponieważ nie zaakceptowała go KissekMe

czwartek, 12 maja 2011

dobra tego mam dość pisałam że starmonety są fajne ale... nie są!!kurde przesada w starbazarze rzeczy są NIE DLA WSZYSTKICH POWYŻEJ 500 STARPUNKTÓW!!!! wchodzę do starbazaru i patrze że tam są rzeczy   za sp i sm :( no dobra jeśli was też to dołuje piszcie petycje której link został zapisany kilka notek temu :)

Wiadomość do adminów


Co mi ta wiadomość dała, jak niczego sie nie dowiedziałam, ?

Oł matko !!

Czy tylko mi sie wydaje, że te starmoenty są pojeane ?
Wkurzające jest to, że 30 min ślęczałam i je zarabiałam i wiecie na co mnie było tylko stać? 
Na jakieś badziewne bransoletki srebrne !
Tu macie petycje :
stardoll-strajk.blogspot.com

Podpiszcie sie pod nia, jeżeli was też one wkurzają !!

środa, 11 maja 2011

starmonety!

Starmonety to nowa waluta stardoll. Jest według mnie fajniejsza, ponieważ 1 sd to 10 sm (starmonet), dlatego wszystko w starplazie jest takie drogie (oprócz rzeczy dla ss) jest również więcej sposobów na zarabianie- aż 20!! Stardolary to waluta dla ss a starmonety dla wszystkich :) W każdej chwili osoby które były chociaż raz SS mogą wymienić stardolary na starmonety ;)  Stardolary zwykłych członków zostaną wymienione same :) Ale ja miałam 33 sd gdy wymieniałam je na sm mam 299- zabrali mi 31 stardolarów :( 



zuzia6172 

poniedziałek, 9 maja 2011

Reklama

Wprowadzam coś takiego jak reklamy :)
Reklama kosztuje 5 sd.
Zgłoszenia przyjmuje w ks, lub tutaj, w komentarzu .

Starpunkty


100 starpoints - doniczka, krzesło, stół, obraz
200 starpoints - obraz z psem, rama, dywan, fryzura
300 satrpoints - 4 zegary na ścianę
400 starpoints -zegar, szafa, kwiaty na ścianę, fryzura
500 starpoints - dziura z myszką, konewka, poduszki, elf
600 starpoints - łóżko, wodospad, muszelka , fryzura
700 starpoints - balkon, okno, chmurka, elf
800 starpoints - bąbelki,neonowe gwiazdy ,serca, fryzura
900 starpoints - okno, tęcza, słonce, fryzura
1000 starpoints - elf, wnętrze pokoju
1250 starpoints = gwiazdki , fryzura
1500 starpoints = motyle, glitter
1750 starpoints = coś z oknem, fryzura
2000 starpoints = wnętrze, fryzura
2500 starpoints = ważka, staw rybny
3000 starpoints = wnętrze ,elf
3500 starpoints =słoń, fryzura
4000 starpoints = wnętrze, fryzura
4500 starpoints = wnętrze, skrzydła
______fashion

czwartek, 5 maja 2011

hejaa!

 Jestem zuzia mam 11 lat na stardoll jestem zuzia6172. gram na gitarze. jestem "miła" (hehe) i pomocna (:P). słucham rap, reage, trochę popu i yy.. wiele innych stylów muzyki (?). na stardoll jestem od niedawna ale myślę ze sobie radzę. :DDr

Metamorfoza zuzia6172

Przed:
Dla mnie za dużo wszystkiego :) Buty wyglądają fajnie, ale te ubrania na górze to bym ograniczyła.  A propos,      
ile tu jest łącznie ciuchów na kupce??
Moja ocena : 5/10

Po: