wtorek, 26 kwietnia 2011

Ważna wiadomość.

Potrzebuje REDAKTORKI !!!

Musi być miła i wiedzieć co i jak się robi na blogu, np. metamorfozy. Musi mieć styl podobny do mojego.


sobota, 23 kwietnia 2011

Metamorfoza MizHana

Ubranie Przed:

No wygląda trochę dziwnie. Jak stara baba (bez obrazy).
Moja ocena: 3/10

Po:

Teraz lepiej :)

Make up, przed:

Masakra. Nie maluje sie do brwi! Wygląda to okropnie.
Po:




poniedziałek, 18 kwietnia 2011

Gazeta "Stardollar"

To już lepiej, ale nadal nie idealnie (Modelka: paula_xpp):


Gazeta "Stardollar"

Okropnie mi się nudziło, wiec stworzyłam coś takiego (Modelka- purpernikiel8)
Byłaby lepsza grafika, ale robiłam na swoim kompie, a to jest grat :))

Obiecuje, że następnym razem będzie ładniej :)



poniedziałek, 11 kwietnia 2011

Metamorfoza ila141

Przed:

Wszystako jest tak jakby z "innej bajki". Góra, czyli bluzka i spódnica pasują, ale ta kamizelka i buty ta niewypał. Też podobają mi sie buty, ale jak dla mnie, to za wysokie :))

Po:


Nie jestem zachwycona efektem. Nie mogłam znależć pasujacych butów. I nie jestem przekonana co do tej kokardy :)]

Make-up
Przed:


Od razu, gdy cię zobaczyłam, skojarzyłam cie z serialem "dlaczego ja". Nawet nie wiem dlaczego xdd.
Ogólnie fajnie, ale proporcje na twarzy sa troche dziwne. Do make-up nie mam zastarzeżeń.

Po:


Moja kolezanka (pozdro dla Olcii) powiedziała mi żeby nie malowac do brwixdd Nie wiem co to ma do twojego make-up, ale to mi wyszło :))


piątek, 8 kwietnia 2011

Metamorfoza purpernikiel8

Tą metke zrobi moja ''praktykantka'' Ania. Ona się dopiero uczy więc jakby coś jej nie wyszło to ja poprawie :))
Przed:

Jak dla mnie zbyt ''dorośle'', a jeżeli tak miało być, to buty na niskim obcasie tu pasują i za dużo falbanek.
Moja ocena:5/10

Po:

Mi się podoba. Teraz jest duzo bardziej młodzieżowo ;p

Make-up
Przed:


No comment !!
Moja ocena:2/10
Po:


Te brwi są okropne !

Metamorfoza mucka7

Przed:

Fajnie to wszystko wygląda, ale te buty tu nie pasują. Ja bym dała jakieś sandałki. 
Moja ocena: 7/10

Po:

Teraz wszystko jest zgrane i ładne ))

Make-up:
Przed:

Dla mnie troche za dużo wszystkiego :)

Po:

Teraz wszystko jest okk.




czwartek, 7 kwietnia 2011

"Tanio i ładnie" dla Emki-Selenki


Przed:
Bluzka Pretty in Pink-9sd
Spodnie Basic- 4sd
Buty tingeling-2sd
Żakiet Disou-6sd
Szalik Disou-4sd
Razem:25sd

Po:



"tanio i ładnie " dla noeli26

Przed:


Wyglądasz jak Barbie.
Kurtka Elle- 50 sd
Sukienka kohl's-10sd
Rajstopy Disou- 2sd
Buty Fudge-4sd
Razem :66sd

Po:

Spudnica Volie- 5sd
Bluzka na ramiączka Otto-4sd
Bluzka 3/4 Otto-7sd
Buty Darmowe-0sd
Naszyjnik Fallen Angel- 3sd
Branzoletka Disou-0sd
Razem : 19sd



Po:



Tanoi i ładnie

Na moim blogu wprowadzam coś w stylu " tanio i ładnie". Z tanich ciuchów będe tworzyła odlotowe stroje. Wystarczy sie zgłosiś u mnie na profilu na stardoll" Kissekme" a zmienie waszą dolkę i to bez hasła :))

Voile

Jest 25% obniżka w Volie !!